Družba UKUniverzita Komenského v Bratislave

DODATOČNÁ ŽIADOSŤ O UBYTOVANIE V DRUŽBE UK

Študenti si môžu podať žiadosť o dodatočné ubytovanie.

29. 07. 2022 13.08 hod.

ŠTUDENTI UK si môžu podať žiadosť výhradne cez tento ONLINE FORMULÁR (nie emailom).

Ide napr. o študentov UK, ktorí si v riadnom ubytovacom procese nestihli podať žiadosť alebo im z iného dôvodu nebolo v ubytovacom procese pridelené lôžko v žiadnom študentskom domove UK.

ŠTUDENTI INÝCH VEREJNÝCH VŠ si môžu podať žiadosť výhradne cez tento ONLINE FORMULÁR (nie emailom).

OČAKÁVAME, ŽE UBYTOVACIA KAPACITA BUDE PLNE OBSADENÁ ŽIADATEĽMI Z RIADNEHO UBYTOVACIEHO PROCESU, PRETO VÁM NEGARANTUJEME PRIDELENIE LÔŽKA.

Ubytovanie na základe vyplneného online formulára bude žiadateľom pridelené len v prípade voľných kapacít. V prípade pridelenia lôžka Vás budeme okolo 07.09.2022 kontaktovať na emailovú adresu, ktorú zadáte vo formulári. Email si pre istotu kontrolujte už od konca augusta. Kontaktovaní budú len žiadatelia, ktorým bude lôžko pridelené.

UPOZORNENIE:

• Žiadateľ si nemôže rezervovať izbu po študentovi, ktorý sa vzdáva prideleného lôžka.
  • Žiadame Vás, aby ste formulár poslali len raz. Viacnásobným poslaním nezvýšite pravdepodobnosť pridelenia lôžka.
  • Nie je možné rezervovať si konkrétnu izbu ani negarantujeme druh izby (počet lôžok v izbe).
  • Pokiaľ si po odoslaní formulára nájdete ubytovanie niekde inde, informujte nás, prosím, emailom na ubytovaciedruzba.uniba.sk
  • Študenti, ktorým bolo v minulosti zrušené ubytovanie v študentskom domove UK, na ubytovanie nárok nemajú.